Biologu detar dhe zhytësi profesionist Monti Hall, vendos të trasferohet në ishullin Hebride për 6 muajt e ardhshëm. Ai do të jetë në kontakt me një flora dhe fauna të mrekullueshme, në disa nga ishujt më të largët të Britanisë...

Ishte në kanal:

EXP Natyra  

REKOMANDIMET
 • Dinastitë (2018)

  image
  Familja është një ndër forcat më të mëdha të natyrës. Jeta në familje është plot me çudira, bukuri dhe dramë. Në këtë cikël, do të bashkohemi me familjet e pesë...
 • Tesla Nation (2018)

  image
  We are all one. People are interconnected by invisible forces. Creative documentary about the history of Serbian immigration to the USA. Road movie through the...
 • Skica za portret

  image
  Upoznajte neke nove portrete ljudi koji su promijenili povijest Hrvatske. Biografije nekih manje poznatih ljudi koji su pridonijeli hrvatskoj kulturi i...
 • Na mestu zločina sa Mašanom Lekićem (2016)

  image
  Autor poznatog serijala "Dosije" Mašan Lekić, donosi nam još jedan novitet iz dokumentarnog prikaza najvećih zločina i kriminalnih aktivnosti sa ovih prostora. Za...
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.