Ishte në kanal:

EXP Shkence  

REKOMANDIMET
 • Vrasësit e Afrikës (2011)

  image
  Miliona vjet pas epokës së dinosaurëve, në këtë planet vazhdojnë të enden gjigantët. Të krijuar për t'i rezistuar sprovave të kohës. Ata vijnë me trupa të...
 • World Kitchen (2009)

  image
  Nici Wickes travels the world exploring people and places through their food.
 • Le point (1980)

  image
  "Le Point" was a Quebecer television program broadcast on Radio-Canada from 1981 to 2006. It offered reports or interviews on current events.
 • Grime and Punishment: Dirty Britain (2019)

  image
  Observational documentary series following the hidden army of cleaners, enforcement teams and inspectors cleaning up messy modern Britain.
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.