Sajmon Riv ndërmerr një aventurë emocionuese me një qëllim të qartë: të eksplorojë skajin verior të Tropikëve, rajonin më të rëndësishëm, të bukur, të turbulluar, të rrezikuar e të dhunshëm të botës sonë. Udhëtimi nis nga Meksika.

Ishte në kanal:

EXP Natyra  BBC World News  

REKOMANDIMET
 • Crikey! It's the Irwins (2018)

  image
  The Irwin family share their wildlife adventures from around the world.Pas zjarreve historike që godasin Australinë, Irwins garojnë për të shpëtuar sa më shumë...
 • The Dark: Nature's Nighttime World (2012)

  image
  A team of experts venture into the jungles, forests and mountains of central and south America to capture dramatic footage of wildlife at night.
 • Planeti Tokë (2006)

  image
  Përjetoni botën nga këndvështrimi i vetë kafshëve. Nga spektakli magjepsës i jetës së egër deri te takime intime, sezoni i dytë i Planetit Tokë ju sjell më afër...
 • Planeti i ngrirë (2011)

  image
  Focuses on life and the environment in both the Arctic and Antarctic.
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.