poster

Ted Lasso

Ted Lasso (2020)

Sport, Komedi, Dramë | Shtetet e Bashkuara të Amerikës

Ku ta shikojmë
Shfaqja nuk është në dispozicion
Vlerësimi: 8.8/10

American college football coach Ted Lasso heads to London to manage AFC Richmond, a struggling English Premier League football team.

REKOMANDIMET
 • Dogs Are Barking, But the Caravans Move On (2017)

  image
  A tale of people who live outside the big city who get mixed up in hilarious situations and events.
 • Schitt's Creek (2015)

  image
  When filthy-rich video store magnate Johnny Rose and his family suddenly find themselves broke, they are forced to leave their pampered lives to regroup and...
 • Radio Mileva (2021)

  image
  The comedy "Radio Mileva" follows the everyday life of Mileva, Natalija and Sonja, three generations of the Majstorovic family who live under the same roof.
 • Mad Men (2007)

  image
  A drama about one of New York's most prestigious ad agencies at the beginning of the 1960s, focusing on one of the firm's most mysterious but extremely talented...
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.