poster

Il re

Il re (2022)

Krim, Dramë | Itali

Ku ta shikojmë
Shfaqja nuk është në dispozicion
Vlerësimi: 6.9/10
Vlerësimi i përdoruesit: 9/10
(2 Voto)

Bruno applies his own personal idea of justice inside his prison while outside of it his life is far from ordered. When his kingdom unexpectedly comes under threat, he finds himself fighting the most difficult war of his life.

REKOMANDIMET
 • Gone (2017)

  image
  The survivor of a famous child-abduction case joins a special task force dedicated to solving abductions and missing person cases.
 • The Sopranos (1999)

  image
  An innovative look at the life of fictional Mafia Capo Tony Soprano, this serial is presented largely first person, but additional perspective is conveyed by the...
 • Hubert & Staller (2011)

  image
  A show about two police officers from Wolfsrathausen who sometimes work a bit differently.
 • Havai Pesë-0 (2010)

  image
  Një njësi elitare policore është mbledhur për të luftuar krimet në shtetin e 50-të të Amerikës.
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.