A true crime recreation series.

Ishte në kanal:

Investigation Discovery  

REKOMANDIMET
 • Prevare (2011)

  image
  Detektivi kriminalističke reality serije „Prevara“ istražuju prijave i optužbe za počinjenje prevara. Istražitelji prikupljaju informacije od prijatelja i kolega...
 • Dosije

  image
  Srpski "Fox crime" rekonstruiše zločine koji se odvijaju pred našim očima. Ubistva, pljačke, otmice, trgovina ljudima...naći će se u fokusu kriminalističkih...
 • Barcelona Crime (2017)

  image
  With its expert and attractive crime squad run by Xavi Bonet and his charming partner Fina Valent, Barcelona can truly be proud of its homicide team: Xavi,...
 • Swamp Murders (2013)

  image
  Cdo episod tregon vrasje dhe krime te kryera nga familje te respektuara dhe njerez te nderuar qe s' mendohej kurre se do te arrinin deri ne kete pike.
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.