poster

Reportazh- VERI JUG

Reportazh- VERI JUG

Dokumentar | Shqipëri

Cikël reportazhesh që sjellin mesazhe nga jeta e përditëshme, nga puna e njerëzve të thjeshtë në qytete dhe fshatra të ndryshme. Promovimi I njerëzve që ushtrojnë zanate pune dhe janë artizanë tradicionalë.

Transmetimet në kanale:

Report TV  

Episodi vijues:

Sot
20:00
Reportazh- VERI JUG, Reportazh
REKOMANDIMET
 • Stani u Lici (2018)

  image
  Kroz Liku svakodnevno prolazimo i divimo se pogledu iz automobila bilo da gledamo u gordi Velebit, Gacku dolinu, Ličko polje ili Zir. No, osim planinara,...
 • TGR Leonardo

  image
 • Ultimate Animals Compilations (2017)

  image
  Ultimate Animals is your ultimate guide to everything and anything under the sun about all your favorite animals. Each fact-filled 30-minute episode will feature...
 • Fókuszban

  image
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.