“Pa Gjurmë” është një emision investigativ i drejtuar nga gazetarja Odeta Dume. Ai është i fokusuar kryesisht në kërkimin e shqiptarëve të humbur por shpeshhere trajton edhe histori ku protagonistët janë fëmijë të braktisur të cilët duan të mësojnë rrënjët e tyre biologjike. “Pa Gjurmë” sjell gjithashtu histori e ngjarje të vërteta, duke u tentuar që të gjejë zgjidhjet e duhura për personazhet që “trokasin” në derën e redaksisë së emisionit për të kërkuar ndihmë

Transmetimet në kanale:

Report TV  

Episodi vijues:

Sot
13:00
Pa gjurme, Permbledhje
Sot
00:30
Pa gjurme, Emision
e hënë
16:00
Pa gjurme, Emision
e martë
02:00
Pa gjurme, Emision
REKOMANDIMET
 • Fatal Forecast (2021)

  image
  What should we know about major storms? How should we prepare for a world where the only thing that’s predictable, is unpredictability? This series answers some...
 • Beautiful Excursions (2006)

  image
 • Fashion Junior

  image
  Discover the kids' fashion news for recent trends, tips and inspirations, explore the new collections, find out lots of stylish sophisticated looks from the...
 • TV feljton

  image
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.