Cikli i dokumentarëve Ekskluziv më të ndjekur për momentin, vjen këtë sezon në ABC bazuar në ndodhi dhe ngjarje reale të mbështetura në fakte. Larmishmëri informacionesh dhe ndodhi të cilat ngjallin dhe sjellin kuriozitet ndërkombëtar të cilat na mbë

Transmetimet në kanale:

ABC News  

Episodi vijues:

Nesër
07:00
Dokumentar në ABC, Dokumentar
Nesër
21:00
Dokumentar në ABC, Dokumentar
e diel
07:00
Dokumentar në ABC, Dokumentar
e hënë
21:00
Dokumentar në ABC, Dokumentar
e martë
21:00
Dokumentar në ABC, Dokumentar
7.12.23
21:00
Dokumentar në ABC, Dokumentar
REKOMANDIMET
 • Superheroji medijske pismenosti

  image
  TV serija "Superheroji medijske pismenosti" namenjena je deci i mladima, ali i opštoj populaciji. Dakle, i digitalnim urođenicima kao i digitalnim doseljenicima....
 • People and Power (2007)

  image
  Al Jazeera's weekly investigative documentary program that looks at the use and abuse of power.
 • Eco Africa - The Environment Magazine

  image
  DW's Eco Africa showcases innovative concepts and best practice projects from Africa and Europe and presents environment and climate change ideas that inspire...
 • TV kalendar

  image
  TV kalendar, jedna od najdugovječnijih emisija na Hrvatskoj televiziji, prvi je put emitiran na Radio-televiziji Zagreb u subotu 3. siječnja 1976. u 15.30, prije...
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.