Rishikime


Ska rishikime
REKOMANDIMET
 • Challenger: The Final Flight (2020)

  image
  Four-part docuseries on the 1986 Challenger space shuttle disaster, unpacking an indelible moment for a generation of Americans.
 • Kureshtje të Natyrës (2013)

  image
  Natyra është e mbushur me krijesa që kanë forma të jashtëzakonshme, por si është e mundur që forma e disave prej tyre u ka dhënë një avantazh? Në këtë cikël, do...
 • Terra X (1982)

  image
  Terra X - Expedition into the unknown.
 • Vjena, Qyteti Perandorak (2016)

  image
  Simon S. Montefiore hulumton mbi ngritjen e Habsburgëve në pushtet dhe se si Vjena shënoi vijën e parë të Evropës në luftën për të mbrojtur të ashtuquajturin...
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.