Lufta e pandërprerë e forcave të rendit në gjithë botën kundër trafikantëve të mëdhenj të drogës, ofrohet me detaje të panjohura më parë.

Ishte në kanal:

National Geographic  Tring History  

REKOMANDIMET
 • Air Crash Investigation (2003)

  image
  Një pamje e detajuar e arsyeve dhe hetimeve në disa prej rasteve më të njohura të defekteve ajrore në historinë e aviacionit.
 • Cold Case Files (2017)

  image
  Tense new series exploring cold cases from victims death to criminal conviction. Expertly narrated by a foreboding Danny Glover.
 • World's Most Evil Killers (2017)

  image
  An in-depth look at the lives and crimes of some of the World's most evil killers including Jeffrey Dahmer, Richard Ramirez, Cary Stayner, Leonard Lake, Dorothea...
 • WWII Documentary Films

  image
  Award-winning documentary films produced to enlighten future generations about the personal stories of the WWII generations.
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.