poster

Garage Sale Mysteries

Garage Sale Mysteries (2013)

Krim, Mister | Shtetet e Bashkuara të Amerikës

Ku ta shikojmë
Shfaqja nuk është në dispozicion
Vlerësimi: 7.0/10

Fotot

Garage Sale MysteriesGarage Sale MysteriesGarage Sale MysteriesGarage Sale MysteriesGarage Sale MysteriesGarage Sale MysteriesGarage Sale MysteriesGarage Sale MysteriesGarage Sale MysteriesGarage Sale MysteriesGarage Sale Mysteries
REKOMANDIMET
 • Art of Crime (2017)

  image
  A policeman teams up with an art expert to investigate crimes
 • Rizzoli & Isles (2010)

  image
  Series based on Tess Gerritsen's novels featuring Jane Rizzoli.
 • Murdoch Mysteries (2008)

  image
  In the late 1890s, police Inspector William Murdoch takes a new, more scientific approach to solving crimes. Assisted by coroner Dr. Julia Ogden and Constable...
 • Diagnosis Murder (1993)

  image
  Dr. Mark Sloan is a doctor at Community General Hospital, and he is a consultant for the police department. His son Steve Sloan is a detective for the department....
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.