Vlerësimi i përdoruesit: 8.2/10
(81 Voto)

-A triple murder shatters the calm of a small Québec town (in Canada).

Transmetimet në kanale:

TV5Monde EU  

Ishte në kanal:

TV5Monde  

Episodi vijues:

e enjte
13:59
Faits Divers
e enjte
14:42
Faits Divers
REKOMANDIMET
 • CSI: Vegas (2021)

  image
  Facing an existential threat that could bring down the Crime Lab, a brilliant team of forensic investigators must welcome back old friends and deploy new...
 • Diagnosis Murder (1993)

  image
  Dr. Mark Sloan is a doctor at Community General Hospital, and he is a consultant for the police department. His son Steve Sloan is a detective for the department....
 • Shark (2006)

  image
  Title character Sebastian Stark is an L.A. hot-shot lawyer, who leaves his lucrative career as defender of rich criminals to join the public prosecution under the...
 • Rizzoli & Isles (2010)

  image
  Series based on Tess Gerritsen's novels featuring Jane Rizzoli.
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.