poster

Noah's Arc

Noah's Arc (2005)

Komedi, Dramë, Romancë | Shtetet e Bashkuara të Amerikës

Ku ta shikojmë
Shfaqja nuk është në dispozicion
Vlerësimi i përdoruesit: 7.5/10
(74 Voto)

Explore the daily lives of Noah, Alex, Ricky, and Chance, four African-American gay men in Los Angeles, through their relationships with their friends and lovers.

REKOMANDIMET
 • Histori Familjare (2009)

  image
  Një vështrim satirik i tri familjeve dhe ideve të secilit se kush është familja moderne. Secila nga familjet ka diçka të veçantë, që i bën situatat e tyre sa...
 • Shtepiake te deshperuara (2004)

  image
  Fitues i shumë çmimeve Emmy dhe Golden Globe. Vendosur në një lagje periferike, ngjarjet zhvillohen rreth jetës së një grupi grash të para përmes syve të mikeshës...
 • Si e takova nenen tende (2005)

  image
  Një romancë komike me Josh Radnor, Jason Segel, Cobie Smulders, Alyson Hannigan. Tedi beson se te Robin ka gjetur gruan e ëndrrave , edhe pse fati ka rezervuar...
 • In all Friendliness (1998)

  image
  This show is focused on a fictional clinic in Leipzig called 'Sachsenklinik' as well as its staff and patients.
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.