Transmetimet në kanale:

DocuBox  

Episodi vijues:

e martë
21:05
Journeys in India
e martë
21:30
Journeys in India
8.12.23
03:20
Journeys in India
12.12.23
21:00
Journeys in India
12.12.23
21:30
Journeys in India
19.12.23
21:00
Journeys in India
19.12.23
21:30
Journeys in India
26.12.23
21:00
Journeys in India
26.12.23
21:25
Journeys in India
31.12.23
12:30
Journeys in India
REKOMANDIMET
 • Natyra Jonë (1983)

  image
  Strand of documentaries on wildlife and the environment. An award-winning series that celebrates the many wonders of nature with dramatic wildlife stories from...
 • Shekspiri parë nga aktorët (2012)

  image
  Various actors discuss Shakespeare plays. Each episode is presented by one actor and, in most cases, the actor discusses one play. However, some episodes cover...
 • Dosjet e pashpjegueshme të NASA-s (2012)

  image
  Ejani të njiheni me misteret e disa prej misioneve më kurioze të NASAs dhe të eksplorojmë historitë e arritjeve inxhinjerike të njerëzimit...
 • Projekte të Pamundura (2017)

  image
  Project Impossible is an original series that follows a new generation of epic engineering projects that were considered unthinkable just a few years ago. Each...
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.