Learning about the realities of camping out, taking pictures and how much food/water is enough; there is a new danger in the snow and fog, and news from the documentary crew as the expedition's goal is in sight.

Ishte në kanal:

DocuBox  

REKOMANDIMET
 • Shndërrim hoteli: Përballimi (2015)

  image
  Winner takes all in this showdown, where four hotels compete to take home $25,000. The four hotel owners will spend the night in each other's hotel and award...
 • Aeroporti Më i Madh: Dubai (2013)

  image
  Ekipi i ndërtimit që qëndron pas konkursit të ri ndjen nxehtësinë teksa më shumë se 200 vullnetarë testojnë nëse ai është gati për t'u përdorur nga publiku.
 • Projekte të Pamundura (2017)

  image
  Project Impossible is an original series that follows a new generation of epic engineering projects that were considered unthinkable just a few years ago. Each...
 • Nešto sasvim lično

  image
  Emisija "Nešto sasvim lično" donosim nam prikaz života poznatih književnika i umjetnika.
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.