poster

Your Honor

Euer Ehren (2022)

Dramë, Thriller, Krim | Austri, Gjermani
Regjia: David Nawrath

Ku ta shikojmë
Shfaqja nuk është në dispozicion
Vlerësimi i përdoruesit: 10/10

An incorruptible judge has spent his career fighting organized crime. However, tables are turned when his son is guilty of a hit-and-run case.

REKOMANDIMET
 • Deadly Tropics (2019)

  image
  On the Caribbean island of Martinique, in the middle of the tropics, several mysterious murders occur. Now it is up to the two investigators Mélissa Sainte-Rose...
 • Shark (2006)

  image
  Title character Sebastian Stark is an L.A. hot-shot lawyer, who leaves his lucrative career as defender of rich criminals to join the public prosecution under the...
 • Murdoch Mysteries (2008)

  image
  In the late 1890s, police Inspector William Murdoch takes a new, more scientific approach to solving crimes. Assisted by coroner Dr. Julia Ogden and Constable...
 • Rizzoli & Isles (2010)

  image
  Series based on Tess Gerritsen's novels featuring Jane Rizzoli.
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.