AKTORËT

REGJIA

SKENARISTI

REKOMANDIMET
 • Gönül Dagi (2020)

  image
  Battling with limited resources, a wonderful invention made by Taner, who dreams of one day reuniting with his childhood love Dilek, and his two cousins pave the...
 • Yeşil Deniz (2014)

  image
  there is something about love and friendship.
 • Voli samo mene (2013)

  image
 • Dhëndri Grek (2004)

  image
  Nazllë, një vajzë e re, kthehet në qytetin e lindjes pas studimeve pa e ditur se e pret një surprizë që do ta detyrojë të arratiset. Teksa nis një jetë të re në...
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.