Unfortunately, Toni does not always have it easy as a male midwife.

Ishte në kanal:

One  

REKOMANDIMET
 • The Big Leap (2021)

  image
  The Big Leap është drama e një grupi personazhesh të ndryshëm, të pafat, që përpiqen të ndryshojnë jetën e tyre duke marrë pjesë në një konkurs kërcimi.
 • Black & White World (2015)

  image
  This show is about a time in former Yugoslavia, mostly City of Zagreb at the end of 70' and beginning of 80'. In a dramatic and humorous way it tries to describe...
 • Gönül Dagi (2020)

  image
  Battling with limited resources, a wonderful invention made by Taner, who dreams of one day reuniting with his childhood love Dilek, and his two cousins pave the...
 • Somebody Somewhere (2022)

  image
  Sam is a true Kansan on the surface, but, beneath it all, struggles to fit the hometown mould. Grappling with loss and acceptance, she discovers herself and a...
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.