poster

Mad About You

Mad About You (1992)

Komedi, Romancë | Shtetet e Bashkuara të Amerikës

Ku ta shikojmë
Shfaqja nuk është në dispozicion
Vlerësimi: 6.7/10
Vlerësimi i përdoruesit: 5.5/10
(2 Voto)

This sitcom is about the fairly ordinary daily lives of young newlywed New Yorkers, too-nice-for-his-own-good filmmaker Paul Buchman and his assertive partner Jamie Stemple Buchman, who are almost constantly (working up to) bickering and making up with each other and just about anybody else, notably his parents and siblings, her sister, their colleagues, friends, superintendent, and neighbors, psychotherapist, all kinds of staff, customers, officials, bystanders etc., even their dog Murray and his dog-walker.

REKOMANDIMET
 • Two and a Half Men (2003)

  image
  Çarli Harper është një beqar në parajse me një shtëpi në plazhin e Malibusë, një punë super të paguar dhe një jetë mjaft aktive. Ndërsa vellai i tij, Alani, ne...
 • Friends (1994)

  image
  Jeta e 6 te rinjve te Nju Jorkut, me te perbashketat dhe kontrastet mes tyre.
 • Si e takova nenen tende (2005)

  image
  The year is 2030. Ted Mosby is relaying the story of how he met his wife to his daughter and son. The story starts in the year 2005, when then twenty-seven year...
 • Histori Familjare (2009)

  image
  Një vështrim satirik i tri familjeve dhe ideve të secilit se kush është familja moderne. Secila nga familjet ka diçka të veçantë, që i bën situatat e tyre sa...
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.