poster

Spreewaldkrimi

Spreewaldkrimi (2006)

Krim, Dramë | Gjermani

Ku ta shikojmë
Shfaqja nuk është në dispozicion
Vlerësimi: 7.1/10

Spreewald Krimi is a German television crime series by ZDF.

REKOMANDIMET
 • Barcelona Crime (2017)

  image
  With its expert and attractive crime squad run by Xavi Bonet and his charming partner Fina Valent, Barcelona can truly be proud of its homicide team: Xavi,...
 • My Family's Deadly Secret (2020)

  image
  Cdo familje ka sekretet e saj, por jo si keto. Brenda cdo familjhe njerezit perpiqen te ruajne fort sekretet e tyre...duke shkuar deri edhe ne vrasje.
 • Der Blaulicht Report (2015)

  image
 • The Murder Tapes (2019)

  image
  Krime qe arrijne te zgjidhen permes filmimeve dhe kamerave te sigurise.
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.