Transmetimet në kanale:

TV5Monde EU  TV5Monde  

Episodi vijues:

Sot
18:40
Beautiful Excursions
e mërkurë
21:00
Beautiful Excursions
14.12.23
23:07
Beautiful Excursions
REKOMANDIMET
 • Big Weekends with Gregg Wallace (2021)

  image
  The television presenter takes short stay holidays in some of Europe's best cities. Gregg not only visits some of the most popular tourist attractions in each but...
 • Vendet më të shenjta në tokë (2019)

  image
  Shumë nga atraksionet më të famshme në botë, janë frymëzuar nga feja. Besimtarë nga e gjithë bota, ende dynden në këto 'vende të shenjta'. Por përse ato kanë...
 • Iceland with Alexander Armstrong (2021)

  image
  The presenter embarks on a journey across Iceland, traversing the full breadth of the country to discover more about Iceland's unique culture, wildlife and...
 • Projekte të Pamundura (2017)

  image
  Project Impossible is an original series that follows a new generation of epic engineering projects that were considered unthinkable just a few years ago. Each...
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.