Acclaimed documentaries from across the globe bringing world issues into focus through personal stories.

Transmetimet në kanale:

Al Jazeera  

Episodi vijues:

Sot
14:00
Witness
Sot
00:30
Witness
Sot
03:00
Witness
Nesër
11:30
Witness
Nesër
05:30
Witness
e mërkurë
08:00
Witness
e mërkurë
22:00
Witness
e enjte
04:30
Witness
e enjte
14:00
Witness
e enjte
18:30
Witness
e premte
03:00
Witness
e premte
07:30
Witness
30.9.23
08:00
Witness
1.10.23
01:30
Witness
1.10.23
22:00
Witness
2.10.23
14:00
Witness
3.10.23
00:30
Witness
3.10.23
03:00
Witness
3.10.23
11:30
Witness
4.10.23
05:30
Witness
REKOMANDIMET
 • Al Jazeera World (2020)

  image
  A weekly showcase of one-hour documentary films from across the Al Jazeera Network. Award-winning documentaries, hard-hitting interviews and discussions,...
 • Histori Shqiptare

  image
  Reportazh nga Alma Cupi. Histori per njerezit qe punojne, kontribuojne per komunitetin, ngrene biznese, ruajne, traditen, kulturen si dhe ndihmojne ne zhvillimin...
 • Thesaret e Humbura të Egjiptit (2019)

  image
  An immersive, action-packed and discovery-led series following International teams of archaeologists during the excavation season in Egypt's Valley of the Kings.
 • Castles - Bastions of Power (2019)

  image
  Castles were bastions of power, but what was life like behind their walls? We follow their development from simple wooden fortifications to the most elaborate...
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.