Dokumentarna serija "Širom svijeta".

Transmetimet në kanale:

Al Jazeera Balkans  

Episodi vijues:

Sot
01:00
Širom svijeta
Nesër
11:00
Širom svijeta
Nesër
13:05
Širom svijeta
e martë
02:00
Širom svijeta
e martë
13:05
Širom svijeta
e mërkurë
02:00
Širom svijeta
e mërkurë
09:00
Širom svijeta
e mërkurë
19:05
Širom svijeta
14.12.23
03:00
Širom svijeta
14.12.23
17:05
Širom svijeta
14.12.23
23:05
Širom svijeta
15.12.23
03:00
Širom svijeta
15.12.23
10:00
Širom svijeta
16.12.23
01:30
Širom svijeta
17.12.23
02:00
Širom svijeta
17.12.23
13:05
Širom svijeta
REKOMANDIMET
 • Wheeler Dealers (2003)

  image
  Shitësi me përvojë i makinave, Majk Bruer, bashkohet me një grup të talentuar mekanikësh mepër të gjetur makina ikonë që do të restaurohen e më pas do të shiten...
 • Blago naroda

  image
 • The 77 Percent - The Magazine for Africa's Youth

  image
  77 percent of Africans are younger than 35. But they are also the least represented demographic. It's time their voices are heard as they shape the future of...
 • Iceland with Alexander Armstrong (2021)

  image
  The presenter embarks on a journey across Iceland, traversing the full breadth of the country to discover more about Iceland's unique culture, wildlife and...
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.