From the cloakrooms of the swimming pool where they train, Romy and Orson, two disabled swimmers, share their world view with us, full of humor and self-mockery.

Transmetimet në kanale:

TV5Monde EU  France 2  

Ishte në kanal:

TV5Monde  

Episodi vijues:

Sot
16:21
Vestiaires
Nesër
16:26
Vestiaires
e shtunë
23:05
Vestiaires
e hënë
16:24
Vestiaires
23.8.22
16:24
Vestiaires
REKOMANDIMET
 • Revenge Prank with DJ Pauly D & Vinny (2020)

  e mërkurë
  image
  Viral internet pranks by giving the victims of these stunts the chance to exact their revenge on the friend, family member or loved one who originally embarrassed...
 • Danger Force (2020)

  e mërkurë
  image
  Captain Man has a new crew of superhero sidekicks - Danger Force. Captain Man and Schwoz create a fake school to train the kids to harness their uncontrollable...
 • The Middle (2009)

  e mërkurë
  image
  Following a woman named Frankie, and her boisterous family, the Hecks. Her husband, Mike, her daughter, Sue, and her two sons, Axl, and Brick go on what you might...
 • Si e takova nenen tende (2005)

  e mërkurë
  image
  The year is 2030. Ted Mosby is relaying the story of how he met his wife to his daughter and son. The story starts in the year 2005, when then twenty-seven year...
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.