Ost-Legenden

Ost-Legenden (2009)

Dokumentar | Gjermani

Ku ta shikojmë
Shfaqja nuk është në dispozicion
REKOMANDIMET
 • Natyra Jonë (1983)

  image
  Strand of documentaries on wildlife and the environment. An award-winning series that celebrates the many wonders of nature with dramatic wildlife stories from...
 • Ishujt Grekë me Xhulia Bradburin (2020)

  image
  Të famshëm për turizmin, detin e kristaltë, jetën e hareshme dhe uzon. Ju ftojmë në një xhiro të jashtëzakonshme nëpër ishujt grek, ashtu siç nuk i keni vizituar...
 • Srpski junaci srednjeg veka (2017)

  image
  Each of the episodes will tell a story about the life and fate of one of the greatest heroes of the Serbian Middle Ages. With the abundance of illustrations of...
 • Shtatë kontinente Një planet (2019)

  image
  Miliona vjet më parë forca të jashtëzakonshme shkatërruan koren e Tokës duke krijuar shtatë kontinentet tona - secila me klimën e vet të veçantë, terrenin e vet...
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.