Transmetimet në kanale:

TRT Belgesel  

Ishte në kanal:

TRT 1  TRT Turk  

Episodi vijues:

e mërkurë
01:35
Kurt
REKOMANDIMET
 • Aventurë në Rrugën e Mëndafshit (2018)

  image
  Ndiqni Xhoana Lumlij në një udhëtim madhështor. Ajo ka vendosur të përshkojë itinerarin e rrugës legjendare të mëndafshit. 7000 km që kanë ndihmuar në përhapjen e...
 • Fashion Junior

  image
  Discover the kids' fashion news for recent trends, tips and inspirations, explore the new collections, find out lots of stylish sophisticated looks from the...
 • Fashion Magazines

  image
  FashionTV gives you an exclusive look at the photoshoots of magazine editorials from all over the world.
 • Ireland with Simon Reeve (2015)

  image
  Simon Reeve sets out on an epic journey around the island of Ireland - a place steeped in history, culture and belief, but with a complex past.
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.