'The Good Side of Life' tells the story of a naïve young man from the countryside who was abandoned as a newborn against his mother's will, and now he's going to the big city to look for her; he will also have the chance to meet the love of his life again. Candinho's optimism and good humor are his allies against life's difficulties, including the plots of two scoundrels that cross his path.

Ishte në kanal:

TV Klan  

REKOMANDIMET
 • Une jam Frenki (2017)

  e enjte
  image
  Një vajzë që duket si një adoleshente, por që në fakt është e detyruar të fshehë identitetin e saj të vërtetë: atë të një roboti. Është mjaft inteligjente dhe...
 • U fušu (2020)

  e enjte
  image
  Side Hustle follows best friends, smart and sarcastic Lex and confident and tough Presley, as they devise a plan to make money when fireworks accidentally destroy...
 • Dva i pol muškarca (2003)

  e enjte
  image
  The Harper brothers Charlie and Alan are almost opposites but form a great team. They have little in common except their dislike for their mundane, maternally...
 • The Middle (2009)

  e enjte
  image
  Following a woman named Frankie, and her boisterous family, the Hecks. Her husband, Mike, her daughter, Sue, and her two sons, Axl, and Brick go on what you might...
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.