A quarter-life crisis causes a young Chinese-American woman, Nicky Shen, to drop out of college and go on a life-changing journey to an isolated monastery in China. But when she returns to find her hometown overrun with crime and corruption, Nicky uses her martial arts skills and Shaolin values to protect her community and bring criminals to justice -- all while searching for the assassin who killed her Shaolin mentor and is now targeting her.

Transmetimet në kanale:

HBO  HBO2  HBO3  

Episodi vijues:

e martë
18:30
Premiere Kung Fu 2, Ep. 11
e enjte
15:05
Premiere Kung Fu 2, Ep. 11
3.12.22
19:15
Premiere Kung Fu 2, Ep. 12
4.12.22
11:15
Premiere Kung Fu 2, Ep. 12
REKOMANDIMET
 • Blood and Treasure (2019)

  image
  Një ekspert antikiteti bashkohet me një hajdut veprash arti për të kapur një terrorist që financon sulmet e tij duke përdorur objekte të vjedhura.
 • Apokalipsi 10.5 (2006)

  image
  Another massive 10.5 quake tears apart the West Coast, threatening to turn the American landscape into a hellish wasteland. Seismologist Samantha Hill sees an...
 • Piratët e vegjël (1999)

  image
  There once lived a pirate named Gol D. Roger. He obtained wealth, fame, and power to earn the title of Pirate King. When he was captured and about to be executed,...
 • Kung Fu Panda: Legjenda të jashtëzakonshme (2011)

  image
  Kung Fu Panda: Legends of Awesomeness tells the continuing adventures of Po as he trains, protects, fights, teaches, learns, stumbles, talks too much, and geeks...
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.