After dedicating a lifetime to her husband and family, Alicia's world changes completely when she discovers a betrayal. Determined to rebuild her life, Alicia begins to fall in love with a much younger man.

Transmetimet në kanale:

HTV1  

Ishte në kanal:

3 Plus  

Episodi vijues:

Sot
02:48
Në Duart e Dashurisë, Ep. 74 ®
Nesër
02:31
Në Duart e Dashurisë, Ep. 75 ®
5.12.23
02:42
Në Duart e Dashurisë, Ep. 76
6.12.23
02:37
Në Duart e Dashurisë, Ep. 77
7.12.23
02:57
Në Duart e Dashurisë, Ep. 78
8.12.23
02:57
Në Duart e Dashurisë, Ep. 79
9.12.23
02:25
Në Duart e Dashurisë, Ep. 80
12.12.23
02:37
Në Duart e Dashurisë, Ep. 81
13.12.23
02:37
Në Duart e Dashurisë, Ep. 82
14.12.23
03:05
Në Duart e Dashurisë, Ep. 83
REKOMANDIMET
 • Një pjesë e imja (2014)

  image
  Defne dhe Karaman Jorukan janë të pasur por nuk kanë fëmijë. Familjarët e detyrojnë Defnen të kërkojë një alternativë tjetër për t'a bërë të shoqin me një fëmijë....
 • Pasion dhe Pushtet (2015)

  image
  A strong rivalry without borders. A love fixation that changes everyone's life. Unhappy marriages and the drama of the two most powerful families. A rivalry that...
 • Transplant (2020)

  image
  Një mjek, i cili u largua nga Siria për të ardhur në Kanada, duhet të kapërcejë pengesa të shumta për të rifilluar një karrierë në botën e mjekësisë.
 • Për familjen time (2021)

  image
  4 siblings have to struggle with life after their parents' death.
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.