Një vështrim nga afër i prodhimit të disa prej ushqimeve të preferuara të amerikanëve në vendet ku ato prodhohen.

Transmetimet në kanale:

National Geographic  

Episodi vijues:

27.3.24
19:30
Fabrika e Ushqimit SHBA 1, Ep. 1, Vaferë dhe Byrekë me Mish
e enjte, 28 mars 2024
19:00
Fabrika e Ushqimit SHBA 1, Ep. 2
Shurupë Çokollate, Makarona me Djathë
e enjte, 28 mars 2024
19:30
Fabrika e Ushqimit SHBA 1, Ep. 3, Djathë Menteje
e premte, 29 mars 2024
19:00
Fabrika e Ushqimit SHBA 1, Ep. 4, Pije me Erë Peshku
e premte, 29 mars 2024
19:30
Fabrika e Ushqimit SHBA 1, Ep. 5, Kanoli dhe Topa Djathi
REKOMANDIMET
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.