poster

Jonalu

JoNaLu (2010)

Animacion | Gjermani

Ku ta shikojmë
Shfaqja nuk është në dispozicion
Vlerësimi: 6.4/10

Jo, Naya and Ludwig live under the bed of Paul's children's room. As soon as Paul is gone for the day, the three leave their hideout and set out to explore the world. During their adventures, they encounter animals speaking foreign languages. With support from the audience, our heroes always beat the odds and manage to come out on top.

REKOMANDIMET
 • Traffic Safety with Poli (2011)

  image
  Careless acts on the road or on the roadside can lead to big accidents. Children can learn about traffic safety rules and how to handle emergency situations...
 • Hello Carbot (2014)

  image
  Hello Carbot je animirana serija koja prati svakodnevne avanture dječaka Čarli Juniora i neodoljivih Hello Carbot jaja koja skrivaju moći o kojima nije mogao niti...
 • MeteoHeroes (2020)

  image
  Alle pendici del Gran Sasso vivono 6 bambini dotati di poteri soprannaturali, quando c'è un'emergenza si trasformano nei MeteoHeroes: paladini a difesa...
 • Tutti Frutti

  image
  Tutti Frutti is a musical series paying homage to Laurel and Hardy’s street performances. In each episode Tutti the strawberry and Frutti the pineapple perform a...
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.