poster

Anna German

Anna German (2012)

Dramë | Rusi, Ukrainë

Ku ta shikojmë
Shfaqja nuk është në dispozicion
Vlerësimi: 7.4/10

A dramatized biography of Anna German: a Polish singer, immensely popular in Poland and in the Soviet Union in the 1960s-1970s.

REKOMANDIMET
 • Billions (2016)

  image
  U.S. Attorney Chuck Rhoades goes after hedge fund king, Bobby "Axe" Axelrod in a battle between two powerful New York figures.
 • Euphoria (2019)

  image
  A look at life for a group of high school students as they grapple with issues of drugs, sex, and violence.
 • In all Friendliness (1998)

  image
  This show is focused on a fictional clinic in Leipzig called 'Sachsenklinik' as well as its staff and patients.
 • Anatomia e Greit (2005)

  image
  Seriali dramatic me I ndjekur ne SHBA, fitues I dhjetera cmimeve. Pese protagoniste, me nje objektiv te vetem: te behen mjeket me te mire te vendit, eshte ky...
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.