Science documentary series tackling everyday issues that affect us all.

Transmetimet në kanale:

Da Vinci Learning  

Ishte në kanal:

Living HD  FTV  BBC Earth  

Episodi vijues:

Sot
22:00
The Truth About... 1, Ep. 17
Sot
01:00
The Truth About... 1, Ep. 17
e diel
22:00
The Truth About... 1, Ep. 1
e hënë
01:00
The Truth About... 1, Ep. 1
15.12.23
22:00
The Truth About...
16.12.23
01:00
The Truth About...
REKOMANDIMET
 • Ndërtimet më të mëdha (2006)

  image
  Architect Danny Forster gets up close and personal with mega construction. Along the way, Danny explores design and construction of amazing structures. Danny...
 • Spanja e Rik Steinit (2011)

  image
  Ndalesa e radhës për Rik Stein është Spanja. Ai do të vizitojë vendet më te frekuentura duke zbuluar 140 recetat autentike që zbulojnë shijen e Spanjës.
 • One Strange Rock (2018)

  image
  The extraordinary story of Earth and why it is special and uniquely brimming with life among a largely unknown but harsh cosmic arena; astronauts tell the story...
 • Një planet i përsosur (2021)

  image
  Planet Earth is perfect. Everything about our world - its size, its distance from the Sun, its spin and tilt, its moon - is perfectly suited to our existence, and...
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.