Serijal "Isušivanje okeana", otkriva skrivene tajne i izgubljene svetove uz pomoć savremene tehnologije, neverovatnih fotografija i mudrosti vrhunskih morskih arheologa.

Ishte në kanal:

National Geographic  

REKOMANDIMET
 • Ben Fogle: New Lives in the Wild (2013)

  image
  British adventurer Ben Fogle visits utterly desolate places in different outward parts of the world where men, alone or with a family, forsake most modern...
 • Moja dedovina

  image
  Pred kamerama će “od babe nastajati devojka”- gledaćete kako se za 4 dana sa samo 6 prosečnih plata (koje domaćinu donosi ekipa serijala) obnavljaju dedovine...
 • Zoom In (2008)

  image
  Një zhytje emocionuese në prodhimin e filmave më të mirë të viteve të fundit. Shikoni nga afer pamjet prapa skenave të xhirimit, buxhetin e filmit, ekuipazhin...
 • Planeti ynë (2019)

  image
  Historia e marrëdhënieve të njeriut, qenies më të evoluar, me botën natyrore...Tetë histori të rrëfyera kurrë ndonjeherë, sesi njeriu gjeti mënyrat dhe rrugët,...
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.