Fernanda vows revenge after her husband is murdered and she is violated on her wedding night. With a poor memory of that traumatic night, Fernanda mistakes her true love Rafael for the man who ruined her life - Rafael's father.

Ishte në kanal:

3 Plus  

REKOMANDIMET
 • Kardashians (2006)

  e shtunë
  image
  A peek inside the exploits and privileged private lives of the blended Kardashian-Jenner family, including sisters Kim, Kourtney and Khloé.
 • Ambicija (2014)

  Sot
  image
  A story of a family living in Prague, Czechoslovakia in the period between World Wars,in Czech better known as "The First Republic". A lost son returns from the...
 • Pobjeda srca (2020)

  Sot
  image
  Four women of varying ages from very different backgrounds find themselves living together--at first not quite understanding or approving of one another--learn...
 • Degrassi: Gjenerata e re (2001)

  Sot
  image
  Brezi i ardhshëm i studentëve në Degrassi janë këtu. Degrassi: Gjenerata Tjetër zhvillohet 14 vjet pas shfaqjes së hitit të kultit "Degrassi Junior High" pasi...
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.