poster

The River

The River (2012)

Aksion, Dramë, Fantashkencë, Fantazi, Horror, Thriller, Mister | Shtetet e Bashkuara të Amerikës

Ku ta shikojmë
Shfaqja nuk është në dispozicion
Vlerësimi: 6.8/10

'The River' follows the expedition of a crew as they search for an explorer who has been gone missing along the Amazon River. They encounter many strange and, at times, haunting challenges along the way in their increasingly desperate attempt to locate him.

REKOMANDIMET
 • Sanctuary (2008)

  image
  Stem cells, gene therapy, transplants, cloning; The very meaning of the word "humanity" changes daily in the modern world. But there is a darker side to the...
 • Supernatural (2005)

  image
  This television drama is about two brothers, Sam and Dean, who were raised by their father, John, to hunt and kill all things that go "bump in the night" after...
 • Fantasy Island (2021)

  image
  Njerëz që hyjnë me nje dëshirë, por përfundojnë të rilindur në vetvete përmes magjise së Ishullit Fantasy.
 • Fear the Walking Dead (2015)

  image
  Spin off series of The Walking Dead that portrays the beginning events of the zombie apocalypse in the West coast during the same time frame when the city of...
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.