A documentary series to discover the diversity of Europe with in depth reports.

Transmetimet në kanale:

ARTE DE  

Episodi vijues:

Sot
12:15
ARTE Re:
Sot
19:40
ARTE Re:
Nesër
12:10
ARTE Re:
Nesër
19:40
ARTE Re:
Nesër
05:40
ARTE Re:
e premte
12:05
ARTE Re:
e premte
19:40
ARTE Re:
3.4.23
12:10
ARTE Re:
3.4.23
19:40
ARTE Re:
4.4.23
12:10
ARTE Re:
4.4.23
19:40
ARTE Re:
REKOMANDIMET
 • Africa (2013)

  image
  Vendi më i madh i egër i botës. I vetmi vend i planetit tonë, ku natyra shpaloset me gjithë madhështinë e saj. Në këtë vend ekzistojnë shumë më tepër sesa e kemi...
 • Makineritë që ndërtuan Amerikën 3 (2021)

  image
  The stories behind innovations such as TV, radio, phones, airplanes, motorcycles and power tools as well as the inventors including Nikola Tesla, William Harley,...
 • Shekspiri parë nga aktorët (2012)

  image
  Various actors discuss Shakespeare plays. Each episode is presented by one actor and, in most cases, the actor discusses one play. However, some episodes cover...
 • Njerëz të jashtëzakonshëm (2007)

  image
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.