Transmetimet në kanale:

Sat.1  

Ishte në kanal:

Puls4  

Episodi vijues:

Sot
12:00
Auf Streife
Sot
14:00
Auf Streife
Sot
01:25
Auf Streife
Sot
02:15
Auf Streife
Sot
03:00
Auf Streife
Sot
03:45
Auf Streife
Sot
04:30
Auf Streife
Sot
04:45
Auf Streife
Nesër
12:00
Auf Streife
Nesër
14:00
Auf Streife
REKOMANDIMET
 • Rizzoli & Isles (2010)

  e diel
  image
  Series based on Tess Gerritsen's novels featuring Jane Rizzoli.
 • Mendje Kriminale (2005)

  e diel
  image
  Based in Quantico, Virginia, the Behavioral Analysis Unit (B.A.U.) is a subsection of the F.B.I. Called in by local Police departments to assist in solving crimes...
 • Harrow (2018)

  e diel
  image
  Harrow tells the story of Dr. Daniel Harrow, a forensic pathologist with a total disregard for authority.
 • Sutkinja Judy (1996)

  e hënë
  image
  Judge Judy Sheindlin, a former judge from New York, tackles actual, small claims cases with her no-nonsense attitude in which damages of no more than $5,000 can...
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.