FashionTV gives you an exclusive look at the photoshoots of magazine editorials from all over the world.

Transmetimet në kanale:

Fashion TV  

Episodi vijues:

Sot
22:00
Fashion Magazines
Sot
22:30
Fashion Magazines
Nesër
22:00
Fashion Magazines
Nesër
22:30
Fashion Magazines
e mërkurë
22:00
Fashion Magazines
e mërkurë
22:30
Fashion Magazines
e enjte
22:00
Fashion Magazines
e enjte
22:30
Fashion Magazines
e premte
22:00
Fashion Magazines
e premte
22:30
Fashion Magazines
7.10.23
22:00
Fashion Magazines
7.10.23
22:30
Fashion Magazines
8.10.23
22:00
Fashion Magazines
8.10.23
22:30
Fashion Magazines
REKOMANDIMET
 • Pa gjurme

  image
  “Pa Gjurmë” është një emision investigativ i drejtuar nga gazetarja Odeta Dume. Ai është i fokusuar kryesisht në kërkimin e shqiptarëve të humbur por shpeshhere...
 • Širom svijeta

  image
  Dokumentarna serija "Širom svijeta".
 • Lopta

  image
 • Tharja e Oqeanve Përmbledhjet (2019)

  image
  Serijal "Isušivanje okeana", otkriva skrivene tajne i izgubljene svetove uz pomoć savremene tehnologije, neverovatnih fotografija i mudrosti vrhunskih morskih...
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.