Vlerësimi: 7.9/10

AKTORËT

REGJIA

REKOMANDIMET
 • Mjeshtrit e ekonomisë (2012)

  image
  Kush janë Karl Marksi, Fridrih Hajek dhe Xhon Mejnard Kejnsi? Idetë dhe filozofia e tyre mbi të mirat që mund të sjellin tregjet dhe kapitalizmi, por edhe...
 • In Search of Aliens (2014)

  image
  IN SEARCH OF ALIENS follows Giorgio Tsoukalos, an Ancient Astronaut theorist and leading contributor to Ancient Aliens, as he explores the fascinating evidence...
 • Projekte të Pamundura (2017)

  image
  Project Impossible is an original series that follows a new generation of epic engineering projects that were considered unthinkable just a few years ago. Each...
 • World's Deadliest (2010)

  image
  The Animal Kingdom is rife with epic stories of survival - tales of kill or be killed - a place where each and every moment is fraught with life and death...
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.