poster

Gatimet e Thjeshta të Najxhëll Slejtërit

Jednostavna jela s Nigelom Slaterom (2011)

Dokumentar | Mbretëria e Bashkuar
Regjia: Sarah Myland

Vlerësimi: 7.9/10

Nigel Slater explores classic food marriages and the principles behind them, discovering valuable ground rules that will encourage viewers to create their own mouth-watering combinations at home. As the intuitive chef experiments with pairings, he also goes out and about, meeting people who have a passion and expertise for some favorite food pairings.

Transmetimet në kanale:

24Kitchen  

Ishte në kanal:

EXP Natyra  HTV1  

Episodi vijues:

e hënë
05:00
Gatimet e Thjeshta të Najxhëll Slejtërit 1, Ep. 7
e hënë
05:30
Gatimet e Thjeshta të Najxhëll Slejtërit 1, Ep. 8
REKOMANDIMET
 • Shekspiri parë nga aktorët (2012)

  image
  Various actors discuss Shakespeare plays. Each episode is presented by one actor and, in most cases, the actor discusses one play. However, some episodes cover...
 • Projekte të Pamundura (2017)

  image
  Project Impossible is an original series that follows a new generation of epic engineering projects that were considered unthinkable just a few years ago. Each...
 • Spanja e Rik Steinit (2011)

  image
  Ndalesa e radhës për Rik Stein është Spanja. Ai do të vizitojë vendet më te frekuentura duke zbuluar 140 recetat autentike që zbulojnë shijen e Spanjës.
 • Gjuetia (2015)

  image
  Përleshjet midis grabitqarëve dhe preve janë ngjarjet më dramatike në natyrë. Sfida më e vështirë zbulon gamën e jashtëzakonshme të teknikave që grabitqarët...
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.