Emisiju "SportDoc" pratite na kanalu Al Jazeera Balkans.

Ishte në kanal:

Al Jazeera Balkans  

REKOMANDIMET
 • Mekongu nëna e ujit (2014)

  image
  Sue Perkins visits Vietnam Nam, Cambodia, Laos and China along the Mekong River and meets various folk along the way and witnesses how deforestation and illegal...
 • Earthrise

  image
  A series exploring solutions to today's environmental challenges, taking an upbeat look at ecological, scientific, technological and design projects.
 • Posebni dodaci (2008)

  image
  Razgovaramo o različitim filmskim žanrovima s poznatim i cijenjenim gostima, a nakon emisije na redu su vrhunski filmovi, 'okupljeni' u termin 'filmski boutique'....
 • 13h15 le samedi (2007)

  image
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.