Fotot

Hoću kućiHoću kući
REKOMANDIMET
 • Fotografija u Hrvatskoj (2013)

  image
  Portret jednog od hrvatskih fotografa. Emisija u 10 minuta donosi fotografije jednog hrvatskog umjetnika.
 • Japonia sipas Xhoana Lumlit (2016)

  image
  Aktorja britanike Joanna Lumley ndërmerr një udhëtim nëpër katër ishujt kryesorë të Japonisë, nga Veriu në Jug, ajo takon njerëzit vendas duke mësuar më shumë mbi...
 • Përmes Syve të Fotografit (2015)

  image
  Behind every powerful image is a powerful story. Uniting exploration, photography and the natural world, Tales By Light follows photographers from Australia and...
 • Kode dhe komplote (2014)

  image
  Researchers scour the internet looking for traces of artificial intelligence. Not for A.I. created intentionally but A.I. that has been created by accident with...
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.