Emisija "Hoću kući" prikazuje priče ljudi.

Transmetimet në kanale:

Al Jazeera Balkans  

Episodi vijues:

Sot
03:30
Hoću kući
e enjte
11:00
Hoću kući
e premte
08:30
Hoću kući
10.6.23
10:00
Hoću kući
12.6.23
03:30
Hoću kući
REKOMANDIMET
 • African Voices Changemakers

  image
  African Voices Changemakers highlights the continent's most dazzling trendsetters who impact the lives of others while influencing areas such as music, film,...
 • On the Banks of the River Nile (2016)

  image
  Ne postoji rijeka toliko okružena legendama, niti rijeka koja tako dominira krajolikom kroz koji protječe. Tko se udalji od njezinih obala, dospije u beskraj...
 • Nous, les Européens (2019)

  image
  Through its reports and columns, "Nous les Européens" talks about Europe, but above all about the people who make Europe, and all the positive initiatives that...
 • Brazili (2012)

  image
  Michael Palin travels around Brazil, from Amazonia to Rio, from the North East to the Deep South, to find out what makes this vast country tick.
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.