AKTORËT

REGJIA

SKENARISTI

REKOMANDIMET
 • Der Blaulicht Report (2015)

  Sot
  image
 • Dijagnoza ubojstvo (1993)

  Sot
  image
  Dr. Mark Sloan is a doctor at Community General Hospital, and he is a consultant for the police department. His son Steve Sloan is a detective for the department....
 • Death Note (2006)

  Sot
  image
  Light Yagami finds the "Death Note," a notebook with the power to kill, and decides to create a Utopia by killing the world's criminals, and soon the world's...
 • Prvih 48 sati (2004)

  Sot
  image
  The series follows detectives during the hours immediately following a homicide.
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.