Dreams, ambitions and love inhabit the heart surgery department of the Le Molinette hospital in Turin, at the end of the 1960s. The head physician Cesare Corvara creates a team capable of carrying out the first heart transplant in history.

Ishte në kanal:

RAI 1  RAI 2  RAI 3  

REKOMANDIMET
 • Emergency Center (2014)

  image
  A Serbian remake of the classic medical TV series 'ER'.
 • I mbijetuari i Eskobarit (2017)

  image
  Seriali për jetën e vrasësit më të famshëm dhe krahu i djathtë i Pablo Eskobarit. Teksa karteli Medellin shkatërrohet, John Jairo Velásquez me nofkën JJ ose...
 • U klinču (2022)

  image
  Serija "U klinču", nastala u zajedničkoj produkciji Radio-televizije Srbije i produkcijske kuće "Režim" iskrena je priča o odrastanju, o trenucima u kojima mladi...
 • Dashuri dhe sakrifice (2017)

  image
  Na pozadini društvenih pobuna i klasnih borbi u Italiji netom prije Prvog svjetskog rata prepleću se dvije strastvene ljubavne priče i jedna velika priča o žrtvi....
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.