The First League of Montenegro (Montenegrin: Prva crnogorska fudbalska liga [Prva CFL - 1. CFL]) is the top football league in Montenegro. Founded in 2006, competition is headed by the Football Association of Montenegro.

Ishte në kanal:

Arena Sport 2 RS  Arena Sport 4 RS  Arena Sport 3 RS  Arena Sport 5 RS  Arena Sport 1 RS  

REKOMANDIMET
 • EFL Cup

  image
  Liga kup Engleske (engl. Football League Cup; poznat i kao Liga kup) jeste englesko fudbalsko takmičenje. U kupu učestvuju 92 kluba, 20 klubova iz Premijer lige i...
 • A-League

  image
  Prva liga Australije u fudbalu (engl. A-League Men) profesionalna je fudbalska liga u Australiji. U današnjem formatu se igra od sezone 2005/06. Zamenila je...
 • LaLiga Show

  image
 • Copa del Rey

  image
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.