REKOMANDIMET
 • La Liga 2

  image
  LaLiga 2 is the men's second professional association football division of the Spanish football league system.
 • UEFA Champions League

  image
  Fudbalska liga šampiona — godišnje takmičenje fudbalskih klubova koje UEFA organizuje od 1992. Zamenilo je Kup evropskih šampiona, ili skraćeno Evropski kup,...
 • Ligue 1

  image
  Ligue 1, officially known as Ligue 1 Uber Eats for sponsorship reasons, is a French professional league for men's association football clubs. At the top of the...
 • Argentine Primera División

  image
  Prva liga Argentine u fudbalu (šp. Primera División de Argentina), čiji zvaničan naziv od 2020. glasi Liga Profesional de Fútbol, je profesionalna fudbalska liga...
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.