Ishte në kanal:

One  

REKOMANDIMET
 • Young Sheldon (2017)

  image
  It's 1989 and 9-year-old Sheldon Cooper has skipped four grades to start high school along with his less-intellectual older brother. As he struggles to be...
 • Burri i shtëpisë (2011)

  image
  Mike Baxter is the marketing director for an iconic outdoor sporting goods store. He loves to have adventures while he's traveling for work and, of course, he...
 • Fara e Flliqt (2020)

  image
  Liridoni & Gixha vijnë me fragmente të ndryshme, ironi, humor, fjalor tjetër, por mbi të gjitha plot situata komike.
 • Çka ka Shpija (2015)

  image
  Çka ka shpija...?! është SitCom televiziv i krijuar nga autori Naser Rafuna.Një familje,ku komparacioni i karaktereve të kësaj familje janë komplet të ndryshëm...
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.